O nas

Jesteśmy firmą, która skupia się wokół idei szerzenia rzetelnej i przejrzystej wiedzy o ubezpieczeniach na życie. W naszym zespole działają osoby związane z branżą marketingową, sprzedażową czy IT. Wszyscy pracujemy nad tym, by stworzyć dla naszych klientów internetową przestrzeń z wartościowymi treściami dotyczącymi ubezpieczeń na życie, której naszym zdaniem brakowało. Chcemy pomagać w podejmowaniu trafnych decyzji - mamy doświadczenie, dzięki któremu możemy to robić.

Pracujemy dla Was w naszej wrocławskiej siedzibie, jednak cały zespół LeadGuru jest rozproszony po całej Polsce. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, przyświeca nam ta sama idea - wartościowego doradztwa w zakresie ubezpieczeń na życie.

Ranking dobrych polis na życie

W Rankingu zostali uwzględnieni najpopularniejsi ubezpieczycieli w kraju. Ze względu na ograniczone możliwości, nie każde TU znajduje się w rankingu. Systematycznie pracujemy jednak nad tym, by nasze zestawienie było możliwie jak najpełniejsze.

Miejsca rankingowe tworzone są na podstawie algorytmu, którego dokładne działanie, można poznać [object Object]. Im wyżej firma znajduje się w rankingu, tym lepiej została oceniona przez klientów. Pobieramy dane pozostawione w sieci przez użytkowników na portalach Facebook, Google, PanoramaFirm.pl, Opinie24.pl, GoWork.pl i Absolvent.pl i na ich podstawie tworzymy ocenę końcową. Im jest ona wyższa, tym wyżej w rankingu znajduje się poszczególne TU. Maksymalna ocena wynosi 10, a minimalna 1.

Nie, ranking nie został stworzony po to, by przekonać Cię do zakupu polisy w konkretnych TU. Jest on wiarygodnym zestawieniem na podstawie opinii użytkowników - nie mamy wpływu na to, która firma znajdzie się wyżej w rankingu. Jest to zależne od tego, jak TU oceniane jest przez klientów. Dzięki temu dowiesz się, z której oferty firmy warto skorzystać.

Aby zawrzeć umowę, musisz podać kilka informacji - m.in. numer i serię dowodu osobistego, adres zamieszkania czy nr PESEL. Ubezpieczając się na życie, wskażesz też osoby uposażone (małżonka/i oraz dzieci), które otrzymają finansowe wsparcie, w razie Twojej śmierci, dlatego ich dane również będą potrzebne.

Takie zestawienie jest doskonałą pomocą w wyborze odpowiedniej polisy na życie. Ranking pozwala po pierwsze poznać poszczególnych ubezpieczycieli i dowiedzieć się, z których usług TU klienci są najbardziej zadowoleni. Jest to cenna wskazówka, która warto uwzględnić, szukają ubezpieczenia. Po drugie, takie zestawienie jest ułatwieniem podjęcia trafnej decyzji - oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz przeszukiwać informacji o poszczególnych ubezpieczycielach. Po trzecie, możesz liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniej polisy - wystarczy, że się do nas odezwiesz, a my doradzimy, która oferta będzie najlepiej spełniała Twoje potrzeby i skontaktujemy Cię bezpośrednio z TU. To z pewnością skróci i uprości cały proces - decyzja należy do Ciebie, jednak pomożemy Ci podjąć ją tak, by była trafiona.

W podstawowym wariancie polisa zabezpiecza bliskich ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Opłacanie składek gwarantuje, że ubezpieczyciel wypłaci wskazanym w umowie osobom konkretną kwotę pieniędzy. Można jednak rozszerzyć zakres ubezpieczenia np. o ochronę w razie trwałej niezdolności do pracy czy inwalidztwa. Ubezpieczony ma zazwyczaj możliwość poszerzenia zakresu ubezpieczenia również na wypadek doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu, leczenia czy rehabilitacji. Zakres ochrony ubezpieczeniowej może obejmować już nie tylko życie ubezpieczonego, ale również jego zdrowie.

Dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim bliskim wsparcie, gdyby ich zabrakło. Ubezpieczenie na życie gwarantuje, że w razie Twojej śmierci, osobom uposażonym zostanie wypłacona konkretna suma, która pozwoli im lepiej poradzić sobie z nieoczekiwaną stratą - pokryć bieżące wydatki czy uregulować zobowiązania. Istotne jest, by suma ubezpieczenia (kwota wypłacona po śmierci ubezpieczonego) odpowiadała potrzebom rodziny.

Jak zarabia LeadGuru?

Świadczymy dla naszych użytkowników bezpłatne usługi pośrednictwa - jesteśmy finansowani przez Reklamodawców, którzy chcą poznać potrzeby osób zainteresowanych ubezpieczeniem. Najpierw określamy, czego oczekujesz, dopasowujemy najlepszą dla Ciebie ofertę i kontaktujemy Cię z wybranym Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Za to jesteśmy wynagradzani.

Nie ma to jednak wpływu na cenę polisy czy jakość oferty. Co to oznacza? Szukając ubezpieczenia na życie na własną rękę, otrzymasz u każdego z ubezpieczycieli taką samą ofertę. Naszą rolą jest pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Ranking dobrych polis na życie

Strefa wiedzy