Nationale Nederlanden Życie

4,4/5
Na podstawie 423 opinii
ul. Młynarska 8/12, 01-258 Warszawa

Jakie opinie ma Nationale Nederlanden?

Obecna oferta działającego w Polsce Nationale Nederlanden zaspokaja wszystkie najważniejsze potrzeby klientów sięgających po ubezpieczenia na życie, zarówno na potrzeby własne, a także rodziny. W NN zadbamy także o nieruchomości, ubezpieczymy się na wyjazd czy zadbamy o swoją przyszłość i odłożymy środki na emeryturę. Choć i inne produkty zbierają korzystne opinie, szczególne sukcesy firma odnotowała w ostatnim czasie jeśli chodzi o PPK. W internetowej witrynie NN znajdziemy zarówno rozwiązania dla pracownika, jak i narzędzie dla pracodawcy wdrażającego je w swojej firmie.

Produkty ubezpieczeń na życie w ofercie:

  • ubezpieczenia terminowe na życie,
  • ubezpieczenia na życie z funduszami kapitałowymi,
  • ubezpieczenia na życie ze zwrotem składki,
  • ubezpieczenia na życie pod kredyt,
  • konta IKE i IKZE.
Polisa ubezpieczeniowa
3

Nationale Nederlanden Życie

3
Pozycja rynkowa w Polsce
1089 mln
Wypłacone odszkodowania (w ub. roku)
Logo Google
4.4/5
Logo Facebook
4/5
Logo Absolvent
4.8/5
Logo Panorama Firm
Brak ocen
Logo Gowork
Brak ocen
Logo Opinie24
Brak ocen

Historia Nationale-Nederlanden 

Nationale-Nederlanden pojawiło się w Polsce już w 1994 roku. Dziś, zdobywszy zaufanie ok. półmilionowej rzeszy klientów, jest jednym z największych działających na nim podmiotów i zapewnia szeroki wybór ubezpieczeń na życie – ochronnych, emerytalnych, oszczędnościowych, co przekłada się na sukces rynkowy.

Korzeni tego holenderskiego przedsiębiorstwa można by szukać głębiej, zasadniczo jednak jego obecna postać to rezultat fuzji z 1962 roku. Połączyły się wówczas firmy Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 oraz Nationale Levensverzekerings Bank.

Nationale-Nederlanden w Polsce

Po wejściu na polski rynek firma szybko zapracowała sobie na pozytywne opinie i zaufanie szerokich rzesz klientów, już po niespełna dekadzie zajmując czwarte miejsce jeśli chodzi o przypis składki. W 2008 zaprzestano jednak używania marki Nationale-Nederlanden na terenie naszego kraju i aktywa te zaczęły funkcjonować pod szyldem ING. Powrót nastąpił w 2015 roku wraz z reorganizacją koncernu ING. Do dziś możemy mówić o stabilnej pozycji jednego z największych ubezpieczycieli na rynku polis osobowych w Polsce.

Nationale-Nederlanden w Polsce jest liderem przede wszystkim w zakresie ubezpieczeń emerytalnych. Może pochwalić się najwyższą stopą zwrotu od początku istnienia OFE, a także najlepszymi kontami IKE oraz IKZE wyróżnionymi Złotym Laurem Konsumenta. 

Jakie ubezpieczenia oferuje Nationale-Nederlanden?

Nationale-Nederlanden przygotowało szereg polis ochronnych. Możemy zapewnić sobie ochronę w ramach standardowego ubezpieczenia na życie, które chroni na wypadek, gdyby nas zabrakło. Część składki można przeznaczyć na inwestycje, w wyniku czego taka polisa zamienia się w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. 

Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania

Jest gwarancją dostępu do dobrej profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia. W wariancie rozszerzonym mamy możliwość ubezpieczenia się na wypadek 7 chorób układu sercowo-naczyniowego i 27 poważnych schorzeń, takich jak zawał czy udar. Świadczenie jest wypłacane zaraz po diagnozie, a my mamy dostęp do pre-diagnozy, czyli profilaktyki w ramach której korzystamy z szybkiego dostępu do konsultacji medycznych. Istnieje również Pakiet Kradiolog i Neurolog, które gwarantują wsparcie oraz leczenie po zawale serca i udarze mózgu. 

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu

To polisa, która oferuje pre-diagnozę, aby na najwcześniejszym możliwym etapie móc wykryć nowotwór, czy zlecić badania przesiewowe i genetyczne. Dostępne jest rozszerzenie umowy o Pakiet Onkolog, czyli specjalny program diagnostyczny. Możemy liczyć także na Drugą Opinię Medyczną oraz pomoc assistance w codziennym życiu. 

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku

Jest to polisa, która zapewnia wsparcie w razie pobytu w szpitalu, a także leczenie poszpitalne. W ramach umowy można liczyć na wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu, a także inne dodatkowe świadczenie przy długim pobycie w szpitalu. 

Ubezpieczenie cukrzycowe

To pierwsze w Polsce ubezpieczenie, które zostało opracowane z myślą o tej chorobie. Ma dwa warianty — dla osób, u których cukrzyca została zdiagnozowana oraz tych, którzy obawiają się jej wystąpienia. Polisa może w walkę z chorobą, zapewniając potrzebne środki. 

Ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała

Polisa chroni w razie wypadku uszkodzenia ciała. Gdy przytrafi nam się złamanie czy zwichnięcie, można liczyć na pomoc ubezpieczyciela. Z kolei w przypadku trwałego uszkodzenia ciała ubezpieczony może dostać do 150 000 zł świadczenia. W ramach Pakietu Ortopeda klienci mogą zapewnić sobie szybki powrót do sprawności sprzed wypadku. 

Ubezpieczenie dziecka 

Jest indywidualnym ubezpieczeniem NNW dla pociechy. Mamy możliwość wyboru jednego z 3 wariantów – Standard, Optimum oraz Premium. W zależności od pakietu, w ubezpieczeniu uwzględnione są inne zdarzenia. Możemy skorzystać także z umów dodatkowych – Opieka po wypadku oraz Opieka medyczna. 

Produkty emerytalne 

W Nationale-Nederlanden można skorzystać również z rozwiązań emerytalnych, które zabezpieczą naszą emeryturę. Jest to konto IKE, IKZE, a także PPK. Mamy też do dyspozycji kalkulator PPK, który wskaże korzyści z oszczędzania w ramach tego programu. 

Komunikacja z klientem 

Nationale-Nederlanden to jeden z liderów cyfrowej komunikacji z klientem. Ubezpieczenia wygodnie zawrzemy online bez wychodzenia z domu. Portal klienta to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu szybko i sprawnie załatwimy wszystkie formalności. Zgłoszenie szkody opisane jest krok po kroku na stronie, a Nationale-Nederlanden służy pomocą w razie pytań poprzez infolinię lub online. 

 

Ikona waga

Chcesz porównać ubezpieczenia na życie
z najlepszych Towarzystw?

Wybierz dobrą polisę i nie przepłacaj!

Opinie

Ikona waga

Wypełnij formularz i porównaj oferty ubezpieczeń na życie

Sprawdź z nami dopasowane oferty!

Strefa wiedzy