Uniqa ubezpieczenie zdrowotne

4,0/5
Na podstawie 6312 opinii
ul. Gdańska 132, 90-520 Łódź

Ubezpieczenie zdrowotne w Uniqa skierowane jest do osób, które nie ukończyły 69 roku życia. Co ważne w przypadku tego produktu koszt polisy nie jest uzależniony od wieku ubezpieczonego. Usługi świadczone są w placówkach medycznych Lux Med.

Polisa ubezpieczeniowa
4
Pozycja rynkowa w Polsce
944 mln
Wypłacone odszkodowania (w ub. roku)
Logo Google
4.0/5
Logo Facebook
2.1/5
Logo Absolvent
4.8/5
Logo Panorama Firm
Brak ocen
Logo Gowork
Brak ocen
Logo Opinie24
4.8/5

Choć warianty produktu nie są szczególnie kompleksowe, to może się okazać, że, jako pakiet zdrowotny 40+ lub pakiet zdrowotny dla seniora stosunek jakości do ceny będzie zadowalający dla wielu ubezpieczonych.

Klienci do wyboru mają dwa zakresy ochrony: podstawowy i rozszerzony. Ubezpieczyć można zarówno jedną osobę, jak i całą rodzinę.

Dodatkowo ubezpieczyciel oferuje 10% rabatu na świadczenia zdrowotne nieobjęte ochroną w żadnym wariancie ubezpieczenia, a także udział w programie rabatowym Uniqa Benefit.

Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne w Uniqa?

Koszt ubezpieczenia uzależniony jest od wybranego wariantu polisy. Składka, podobnie jak w przypadku ubezpieczeń na życie opłacana jest miesięcznie.

Za podstawową ochronę zapłacimy 68 zł, natomiast miesięczny koszt wariantu rozszerzonego to 130 zł. Umowę standardowo podpisujemy na rok. Po tym czasie polisa zostanie automatycznie odnowiona na kolejne 12 miesięcy. Jeżeli będziemy chcieli  zrezygnować z ochrony, możemy to zrobić najpóźniej 30 dni przed końcem okresu ubezpieczeniowego.

Wariant ubezpieczenia zdrowotnego Wysokość miesięcznej składki
Wariant podstawowy 68 zł
Wariant rozszerzony 130 zł
Cena ubezpieczenia zdrowotnego Uniqa. Opracowane na podstawie OWU w dniu 27.09.2022 r. 

Jaki jest zakres polisy?

Ubezpieczenie zdrowotne Uniqa jest formą dodatkowej ochrony, którą można dokupić do umowy głównej polisy Ochrona z Plusem. W wariancie podstawowym klient otrzymuje dostęp do 9 specjalistów, m.in. kardiologa i dermatologa, natomiast w wariancie rozszerzonym do 24.

Ponadto pakiet za 130 zł gwarantuje dodatkowe usługi, tj. prowadzenie ciąży, wizyty domowe lekarza, konsultacje profesorskie oraz rehabilitację i szczepienia.

Rodzaje świadczeń zdrowotnych Wariant podstawowy ubezpieczenia Wariant rozszerzony ubezpieczenia
(wszystko to, co w pakiecie podstawowym)
Konsultacje specjalistyczne internista, pediatra, lekarz medycyny rodzinnej, chirurg ogólny, dermatolog, kardiolog, okulista, laryngolog, ginekolog coroczny bilans monitorujący rozwój dziecka. 24 specjalistów
alergolog, anestezjolog, pulmonolog, diabetolog, endokrynolog, gastrolog, hematolog, nefrolog, neurolog, onkolog, ortopeda i traumatolog, psychiatra, radiolog, reumatolog, urolog, stomatolog.
Badania laboratoryjne oraz czynnościowe dodatkowo badania radiologiczne i endoskopowe
Zabiegi ambulatoryjne Nie Tak
Szczepienia Nie Tak
Dodatkowe usługi Brak Prowadzenie ciąży, konsultacja profesorska, wizyty domowe, rehabilitacja
Jaki jest zakres ochrony ubezpieczenia zdrowotnego w Uniqa? Opracowane na podstawie OWU w dniu 27.09.2022 r. 

Jakie opinie ma ubezpieczenie zdrowotne Uniqa?

W serwisie Ranking Dobrych Polis zebraliśmy setki opinii na temat ubezpieczenia zdrowotnego w Uniqa z największych platform internetowych, tj. Google, czy Facebook. Sprawdzisz je w kolejnej sekcji.

Ikona waga

Chcesz porównać ubezpieczenia zdrowotne
z najlepszych Towarzystw?

Wybierz dobrą polisę i nie przepłacaj!

Opinie

Ikona waga

Wypełnij formularz i porównaj oferty ubezpieczeń zdrowotnych

Sprawdź z nami dopasowane oferty!

Strefa wiedzy